Reference ...

Popis činnosti :                                              Vybrané písemné reference - doslovný přepis :
 

Odhalení personální kriminality,

nastavení bezpečnostních pravidel.

 

 

 

 

"Přes původní váhání, jsem byl následně velmi spokojen s úrovní, kvalitou i rozsahem poskytovaných služeb. Díky této spolupráci došlo k odhalení způsobu ztrát ve výrobě a následně k nasazení nových pravidel, která tyto ztráty eliminují. Gbard security mohu jen doporučit."

Provozní ředitel výrobního závodu, Rychnov nad Kněžnou 

Vypracování a zavedení bezpečnostních pravidel, EZS,
EPS, CCTV, SBS a další ... 

 


 

Velmi dlouho jsem se rozhodoval, komu svěřím komplexní projekt bezpečnosti pro námi nově vybudované skladové a logistické centrum s nově vybudovanou centrálou pro Českou republiku. Nabídka bezpečnostních firem na trhu je opravdu obrovská, Nesetkal jsem se však s firmou která by přesně znala detailní problematiku tak, jak jsem požadoval. Když jsem na internetových stránkách Gbard Security našel profily odborníků a seznámil se z dalšími informacemi, pozval jsem si tuto společnost k osobnímu jednání. Po několika desítkách minut mi bylo jasné, že jednám přímo s odborníky. Svědčily o tom perfektní znalosti celé problematiky, reference i další skutečnosti. Poté co mi tato společnost z profesní grácií odmítla nabídku na zajištění ostrahy areálu jsem se ujistil, že zisk zde není na prvním místě. Proto byla spolupráce zahájena s Gbard security a naprosto otevřeně mohu prohlásit, že to byl z naší strany perfektní a šťastný výběr. I přes nabídky konkurenčních firem, které jsou ekonomicky přijatelnější, bych však neměnil. Úroveň zaměstnanců, jejich znalosti, odpovědnost i způsob komunikace s firmou a další faktory systémové práce, jsou pro mne dostatečným odůvodněním. Za dobu mé 40. leté praxe se mi nikdy nestalo, aby obchodní partneři chválily úroveň security. S Gbard security se mi to stalo opakovaně. Jsem rád, že tato firma přistupuje ke svěřeným hodnotám tak, jako by se jednalo o majetek její vlastní !  
  
Výkonný ředitel, Mezinárodní firma s pobočkou v ČR

 


 

Zajištění transferů, bezpečnosti
osob i zavazadel VIP klientů.

 

 

 

Pro zajištění bezpečnosti našich zahraničních delegátů, hostů i dalších významných osob, využíváme vozový park i osobní strážce od GBARD SECURITY. Jsme maximálně spokojeni se všemi službami a velmi kvitujeme osobní a perfektní přípravu všech zaměstnanců, jejich profesionalitu, vzhled i etické chování stejně tak, jako propracovaný systém kontroly na všech stupních. Jsme přesvědčeni o další úspěšné spolupráci.

Bezpečnostní manager, Zahraniční konzulát v Praze 

 

 

 

Kompletní zajištění bezpečnosti
při prezentační akci nového vozidla
pro 9 000 osob.

 
Pro zajištění celkové bezpečnosti od přípravy, realizace až po ukončení naší firemní akce, na kterou bylo pozváno téměř 9 000 osob z řad odběratelů z České a Slovenské republiky, jsme využily služeb Gbard Sucurity. Tato spolupráce byla pro nás ukázkou profesionálního zajištění bezpečnosti ve všech směrech. Oproti ostatním poskytovatelům těchto služeb, je úroveň bezpečnostních pracovníků naprosto nesrovnatelná. Do budoucna se budeme obracet pouze na Vás.

Vedoucí prodeje vozidel pro ČR a SR

 

 

Detekce odposlechů a dalších nežádoucích zařízení.

 
... a proto se přiznám že nevím co napsat. Chtěl jsem v nočních hodinách prověřit vozidlo proti nežádoucím technickým prostředkům. Od doby prvního kontaktu do realizace uběhlo 90 minut. Moje spokojenost je tedy maximální a myslím, že žádné reference ani nepotřebujete. Lidé si to mezi sebou řeknou sami a to je víc než pár řádků. Děkuji ještě jednou.

Soukromá osoba, Plzeň.

 

 

Komplexní bezpečnostní
služby 
Naše advokátní kancelář, využívá bezpečnostní služby z oblasti prevence v pravidelných intervalech. Výhradním poskytovatelem těchto služeb je Gbard security, která je pro nás garantem bezpečnosti a ochrany důvěrných informací. Činnost této společnosti můžeme hodnotit jen pozitivně ve všech směrech. Vždy jsme byly s kvalitou poskytovaných služeb spokojení a proto Vaše služby mohu jen doporučit.

Majitel, Síť advokátních kanceláří v ČR

 
Kontrola logistiky a
eliminace ztrát po ČR. 
Se službami skupiny Gbard Holding jsem nadmíru spokojen. Velmi oceňuji přístup odborníků k celé věci, technické vybavení i právní znalosti všech zúčastněných zaměstnanců. Díky profesionálnímu přístupu a znalosti logistiky ze strany vašich zaměstnanců došlo u nás k odhalení nežádoucích ztrát. Již samotné odhalení ztrát pro nás znamená zadostiučinění s právem na náhradu škody, kterou sice budeme vymáhat, ale která nám několikanásobně pokryje i náklady spojené s touto činností.

Jednatel společnosti, Logistický areál na Moravě

 
Transport cenin
 
Velice si cením profesionálního přístupu při vyřešení transportu cenin. Celá zakázka byla realizována v perfektním čase, domluvené podmínky byly dodrženy a z mé strany mohu Vaše služby jen doporučit.

Produktový manažer prodejní sítě s klenoty
   
               

 

 

 


 

Další reference :


       

 


 

Naše zákazníky dle požadovaných služeb rádi seznámíme s dalšími referencemi.

NÁŠ ZÁKAZNÍK JE PRO NÁS PARTNEREM, JEHOŽ POTŘEBY A BEZPEČNOST JE PRO NÁS ZÁVAZNÝM PRAVIDLEM.